• Dyrektor Przedszkola

Wykształcenie:

Stopień awansu:  nauczyciel dyplomowany

Kwalifikacje:

pedagogika przedszkolna, edukacja wczesnoszkolna, zarządzanie placówką oświatową - Menedżer w Oświacie, edukator wychowania przedszkolnego, terapeuta integracji sensorycznej (SI).

Ukończone kursy doskonalące w zakresie:

Certyfikowany trener pakietu edukacyjnego "Kuferek Tajemnic", indywidualne i grupowe świadczenia coachingowe, trener programów edukacji elementarnej, wieloletni ekspert MEN ds. awansu zawodowego.

Ponadto: ukończonych bardzo wiele form w zakresie nadzoru pedagogicznego, zarzadzania przedszkolem, nowoczesnego przedszkola, innowacyjności, komunikacji interpersonalnej, pracy z dziećmi  i dorosłymi metodami aktywizującymi, edukacji włączającej, wystąpień publicznych, pedagogiki zabawy, współpracy z rodzicami,  pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnyc; opracowywania, prowadzenia i rozliczania projektów unijnych,  praw i wolności człowieka.

Staż pracy:

40 lat, od 2004r. w naszym Przedszkolu, wcześniej m.in. 9 lat pracy w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli  w Zielonej Górze,     a potem wieloletnia wspólpraca z ODN jako wykładowca na  szkoleniach dla nauczycieli  i dyrektorów.

Zainteresowania, hobby:

"Kocham czytać książki, pracę w ogrodzie i gotować ….
          Praca zawodowa to moja pasja, a tym samym możliwość samorealizacji ….
          ….. i kocham mojego psa, rasy labrador – czekoladową Emilly"

Pozdrawiam Ewa Bembnowicz smiley